Kozmetika a make up w3b_designer

Ošetrenia pleti prevádzame s českou dermatokozmetikou SynCare a francúzskou kozmetikou Sothys.

Okrem ošetrenia pleti ponúkame farbenie a formovanie obočia a mihalníc, depilácie voskom, ošetrenie očného okolia, rôzne druhy masáže tváre, dekoltu a trapézov. Samozrejmosťou je aj prístrojové vybavenie ako skinscrubber, ozonizér a ultrazvuk.

Líčime na všetky príležitosti od denného make-upu až po večerný, líčime aj nevesty. Skúsenosť máme aj s líčením na detskú oslavu.

Ako dermokozmetické označujeme prípravky, ktoré rešpektujú fyziologiu ľudskej pokožky a ich použitie je v súlade s dermatologickými zásadami voľby jednotlivých typov kozmetických prípravkov. Dermokozmetika SynCare ponúka prípravky pre ošetrenie všetkých typov pleti. Zvlášť sa zameriavame na suchú citlivú pleť, na pleť s akné, zrelú pleť a pleť s vrodenými alebo získanými defektami (ekzémy, rosacea, hyperpigmentácia a starnutie pleti).

Sothys je rodinná spoločnosť, ktorá zdedila dlhú tradíciu kvality a excelentnosti na základe ľudských hodnôt a francúzskej výroby. Harmónia s prírodou: Les Jardins SothysTM vo svojom zachovalom prostredí predstavujú prirodzené laboratórium zamerané na skúmanie sveta rastlín a ich aktívnych zložiek. Unikátna vedecká filozofia založená na účinnosti, bezpečnosti, prírode a potešení. Schopnosť inovovať, čo najviac najnovších kozmetických objavov.Výroba produktov Sothys je predmetom najprísnejších akostných štandardov používaných v kozmetickom priemysle.Historická prítomnosť v najprestížnejších kúpeľoch, hoteloch a spa centrách na celom svete.

Digi-Esthétique®
Exkluzívna globálna metóda Digi-Esthétique®, originálna technika vytvorená pre Sothys: Jedinečná odpoveď pre efektívnosť a pohodu.

Farbenie obočia 4€
Formovanie obočia 3€
Farbenie rias 4€
Depilácia horná pera 3€
Depilácia brada 3€
Depilácia predkolenie 15€
Depilácia celé nohy 20€
Depilácia predlaktie 10€
Depilácia celé ruky 15€

SynCare kozmetika

Hĺbkové čistenie 25€
Masáž 30€
Kompletné ošetrenie 36€
Špeciálne ošetrenie - kúra len s masážou 35€
Špeciálne ošetrenie - kúra komplet 42€

Sothys Kozmetika

Hĺbkové čistenie 30€
Masáž 35€
Kompletné ošetrenie 39€
Specialne ošetrenie - kúra len s masažou 49€
Specialne ošetrenie - kúra komplet 59€

Ošetrenie AHA kyselinami

AHA ku inému ošetreniu 15€
AHA samostatné ošetrenie 30€
Mikromasáž očného okolia ku inému ošetreniu 15€
Mikromasáž očného okolia samostatne 25€

Kozmetické prístroje

Ultrazvuk 6€
Skinskrubber 7€
Ozonizer 5€

Vizážistické služby

Líčenie denné 20€ - 25€
Líčenie večerné/svadobné 25€ - 30€
Skúška líčenia 15€
Lepenie mihalníc 13€
Lepenie mihalníc v celku 10€