Nechtový dizajn w3b_designer

Manikúru ponúkame mokrú aj suchú. Pri starostlivosti o prírodné nechty používame švajčiarsku nechtovú kozmetiku Mavala a CND.

Nechty si môžete nechať nalakovať klasickým lakom, alebo máme v ponuke dlhotrvácne lakovanie Shellac, ktoré vydrží 2 až 6 týždňov. Bez pilovania a poškodenia prírodného nechtu.

Nechty modelujeme gélovým systémom so značkami Wexa a Aglia. Máme na výber cez 200 odtieňov farebných gélov, rôzne ozdoby aj na gélové aj na prírodné nechty.

Už viac ako 50 rokov, kdekoľvek na svete, je názov Mavala synonymom kvality – vďaka špecifickej a vysokej účinnosti svojich prípravkov. Portfólio prípravkov Mavala ponúka svojim zákazníkom nielen kompletnú radu ošetrujúcich nechtových výrobkov, ale i prípravky pre okolie očí, pleť a najnovší rad určený pre starostlivosť o chodidlá. Mavala je v súčasnej dobe jedným z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich značiek v nechtovom priemysle. Spoločnosť Mavala bola založená v roku 1958 vo Švajčiarsku. Výrobky značky Mavala sa úspešne predávajú vo viac ako 110 krajinách sveta.

NOVÉ GÉLOVÉ NECHTY (TIP, ŠABLÓNA) 35€
DOROBENIE GÉLOVÝCH NECHTOV (ALEBO POTIAHNUTIE PRÍRODNÝCH NECHTOV) 23€
PRÍPLATOK ZA NÁROČNÉ ZDOBENIE 5€
1 NECHT PRI DORÁBKE 1€
1 NECHT MIMO DORÁBKY 5€
PRÍPLATOK FR. MANIKÚRA GÉLOVÁ 2€
PRÍPLATOK AURORA PRÁŠOK ALEBO INÝ PIGMENT 1€
PRÍPLATOK KAMENE 1€
ODSTRÁNENIE MODELÁCIE S OŠETRENÍ 12€